Blog

10 03.2020

Bramy garażowe do domu jednorodzinnego

brama garażowa

Bramy garażowe pełnią bardzo wiele funkcji w domu jednorodzinnym.

Podobnie jak drzwi do naszego domu mają zapewnić nam bezpieczeństwo, ochronić nasz majątek. Do tego są bardzo ważnym elementem, który znacząco wpływa na wygląd całej nieruchomo

Zalety nowoczesnych bram garażowych

Nowoczesne bramy garażowe najczęściej przyjmują dwie formy- segmentowych oraz uchylnych. Oba rozwiązania są naprawdę bardzo korzystnym dla każdego domu, jednak to, który typ będzie dla nas odpowiedni, zależne jest od konkretnych uwarunkowań naszego domu i przede wszystkim od wielkości naszego podwórka. Nowoczesne bramy garażowe Wiśniowski, posiadają bardzo wiele zalet są to między innymi:

  • nowoczesny wygląd
  • wysokiej jakości napęd
  • bramy segmentowe nie potrzebują dodatkowego miejsca do otwierania
  • montaż bramy segmentowej nie wymaga dostosowania wyglądu nadproża
  • łatwość otwierania
  • izolacja termiczna

Wygląd oraz napędy do bram garażowych w Krakowie w czasie ostatnich lat uległy zmianie. Bramy garażowe Wiśniowski, są dostosowywane wyglądem do najnowszych trendów. Proponowane przez nas bramy zachęcają nowoczesnym wyglądem. W napędzie zastosowane zostały najnowsze technologie, których działanie charakteryzuje się bardzo niską awaryjnością, a także płynnością przy otwieraniu i zamykaniu bramy. Kolejną z zalet, jaką mają bramy segmentowe jest to, że by się otworzyć nie potrzebują miejsca przed sobą. Walor ten w szczególności docenią posiadacze mniejszego podwórka- np. w domach szeregowej zabudowy. Montaż bramy segmentowej odbywa się od wewnętrznej strony, dlatego nawet jeżeli mamy nietypowe nadproże o jakimkolwiek kształcie nie ma to żadnego wpływu na możliwość montażu bram Wiśniowski. Bramy uchylne są lekkie- bardzo łatwo je otworzyć i zamykać. Nowoczesne rozwiązania zapewniają także komfort termiczny- zapobiegają uciekaniu ciepła z wewnątrz garażu.

Bramy garażowe uchylne

W swojej ofercie bramy garażowe Wiśniowski, posiadają także bramy uchylne. Ten typ jest jednym z najbardziej popularnych. W przypadku bram garażowych uchylnych relacja jakość- cena jest zachęcająca. Musimy jednak pamiętać, iż taki typ bramy posiada wymagania, co do możliwości montażu. Brama musi mieć miejsce, żeby się otworzyć.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy Wiśniowski, typu segmentowego, są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Tutaj istnieje bardzo niewiele ograniczeń, które uniemożliwiłyby ich montaż. Bramy garażowe Wiśniowski typu segmentowego są produkowane z ekologicznym podejściem. Każdy panel posiada warstwę termoizolacyjną, która zapobiega utracie ciepła. Działanie takie przynosi dwutorowe korzyści- chronimy naszą planetę, a oprócz tego dbamy o zasobność własnego portfela. Szczelne drzwi i brama zapewniają sporą oszczędność wydatków na ogrzewanie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze- bramy garażowe Kraków

Zakup idealnej bramy garażowej jest nie lada wyzwaniem, ponieważ na rynku mamy do wyboru wiele typów. Brama garażowa zalicza się do stałego wyposażenia naszego domu, czyli wybór tej właściwej wpłynie na wartość całej nieruchomości. Zatem na tym elemencie wyposażenia nie należy oszczędzać- jest to zakup, którego dokonujemy na wiele lat, dlatego powinniśmy zawsze stawiać na najwyższą jakość. Wybierając bramę do swojego domu zawsze powinniśmy dopasować jej wygląd do elewacji domu, korzystny wygląd nieruchomość zyskuje, kiedy wszystkie drzwi zewnętrzne wykonane są w podobnym stylu i kolorystyce. Jeżeli posiadamy dom wolnostojący i duży plac mamy dużą możliwość wyboru. Jeżeli jednak cenimy wygodę i nie lubimy niepotrzebnego zabierania przestrzeni warto rozważyć zakup i montaż bramy garażowej Wiśniowski typu segmentowego, ponieważ takie rozwiązanie nie dość, że prezentuje się nowocześnie i estetycznie, do tego jej użytkowanie nie wymaga z naszej strony wysiłku podczas użytkowania- otwieramy ją siedząc wygodnie samochodzie, przy pomocy pilota. 

Montaż bramy trzeba bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ jest to decyzja, którą podejmujemy raz, na wiele lat. Bramy garażowe Wiśniowski, to synonim jakości- nasza firma wkłada w proces produkcji całe serce, przywiązując wagę do detali. Wszystko po to, by zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 powrót ››


 

 

Tech-Instal, Waldemar Serafin
Dystrybutor produktów Wiśniowski, Came, BFT

Zaborze, ul. Jezioro 39, 32-600 Oświęcim

NIP 734-25-35-400
RERGON 120958747

 

Zadzwoń:

+48 723 491 357

lub napisz:
kontakt@tech-instal.com.pl

 


Copyright © 2020 Dobroduszy. All Rights Reserved.

Projekt i wykonanie: ENITEO